Наше місцезнаходження

Корисні посилання

http://www.mon.gov.ua/ - МОН України

 

http://www.glukhiv.net/index.php/bt - Глухівська міська рада

 

http://www.solnet.ee/parents/index.html - Дитячий портал "Сонечко"

http://glukhiv-osvita.gov.ua/ відділ освіти Глухівської міської ради

 

 

 

 

 

 

 

 

Завідувач дошкільного закладу

Квасова Ірина Михайлівна


 

 

Прийом громадян

Шановні громадяни!

Відповідно до Закону України «Про звернення громадян» Ви можете звернутися до нашого дошкільного навчального закладу із пропозиціями, заявами та скаргами.

 

Час прийому завідувача:

Понеділок

13.00-17.00 

Умови доступності закладу освіти для розвитку, виховання і навчання

дітей з особливими освітніми проблемами

 

В дошкільному закладі створені сприятливі умови для розвитку, виховання і навчання дітей з особливими освітніми потребами, забезпечення їх безперешкодним доступом до всіх приміщень дошкільного закладу, а саме:

  • будівлі закладу, де перебувають вихованці, об’єднані зручними переходами;
  • східці для організації безпечного переміщення дітей обладнані поручнями;
  • виконано ремонт туалетів;
  • виконано поточний ремонт групових кімнат, спалень, ігрових майданчиків.

Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення. Світло на робочі місця падає ліворуч. При оздоблені навчальних приміщень враховано такі вимоги: стіни світлих тонів; меблі, столи – кольору натурального дерева; стелі, двері, віконні рами – білі. Розташування меблів і обладнання, декоративних рослин сприяє максимальному використанню денного світла і рівномірному освітленню приміщень. З вересня по травень у приміщеннях рівень освітлення підвищується за допомогою штучного освітлення – люмінесцентних ламп. У закладі дотримується повітряно – тепловий режим. Приміщення  обладнані системами центрального опалення та вентиляції, що забезпечують сприятливі мікрокліматичні умови внутрішнього середовища. Чистота повітря у закладі забезпечується регулярністю вологого прибирання, використанням систематичногопровітрювання.

Групові меблі відповідають віковим та морфофункціональним особливостям дітей, враховується специфіка освітнього процесу.

Територія дошкільного закладу підтримуються в належному стані.

Територія, будівлі, приміщення належно художньо-естетично оформлені.

 

Заклад повністю забезпечений необхідними освітніми площами.

Шановні батьки!

 

У ДНЗ:ЦРД «Світлячок» діють правила та вимоги, які допомагають правильно організувати час перебування у ньому ваших дітей. Запрошуємо Вас дотримуватися таких правил:

1.Своєчасно приводити дитину до дошкільного закладу – до 8.20 та забирати – до 18.00.

2.     Якщо Ви привели дитину після 8.20, вам слід дочекатися, коли діти вашої групи повернуться з ранкової гімнастики  і передати дитину вихователю. Неприпустимо залишати дитину саму у приймальній кімнаті групи.

3.Приводити дитину в ДНЗ в чистому одязі, у взутті, що відповідає розміру ноги дитини та санітарно-гігієнічним вимогам.

4.Приводити в ДНЗ здорову дитину, повідомляти вихователя про її самопочуття вдома та надзвичайні випадки (падіння, ушкодження, скарги на погане самопочуття тощо).

5.Своєчасно повідомляти адміністрацію про хворобу дитини та інші причини її відсутності у ДНЗ за телефоном 7-22-26.

6.Вихователь  щодня оглядає дитину з метою своєчасного виявлення ознак хвороби (сипу, розчосу, загноєння очей і т.п.), нездужання (головний біль, хворе горло, слинотеча та ін.), тілесних ушкоджень (синці, подряпини, гулі).

7.Якщо під час ранкового прийому в ДНЗ у дитини виявлено ознаки хвороби, батьки зобов’язані звернутися до лікаря за консультацією або медичною допомогою.

8.Батьки, або особи, що за їх дорученням приводять дитину в дошкільний заклад, мають передавати дитину вихователю. Неприпустимо відправляти дитину до ДНЗ саму, без супроводу дорослого. Увечері вихователь зобов’язаний передавати дитину батькам або іншій особі, що прийшла за нею за дорученням.

9.Батькам варто заздалегідь домовитися з вихователем щодо тих осіб, яким вони доручають забрати дитину з дошкільного закладу. В окремих випадках таке доручення оформлюється письмово.

10.Вихователь не має права віддавати дітей з дошкільного закладу неповнолітнім особам, батькам у нетверезому стані.

11.Батьки вносять плату за харчування до 15 числа кожного місяця.

12.Вихователь не несе відповідальності за збереження прикрас (сережки, хрестики тощо).

 

 

Звіт керівника за 2016-2017 рр.

ЗВІТ КЕРІВНИКА.pdf
Adobe Acrobat Document 677.5 KB