Наше місцезнаходження

Корисні посилання

http://www.mon.gov.ua/ - МОН України

 

http://www.glukhiv.net/index.php/bt - Глухівська міська рада

 

http://www.solnet.ee/parents/index.html - Дитячий портал "Сонечко"

http://glukhiv-osvita.gov.ua/ відділ освіти Глухівської міської ради

 

У сім'ї росте дитина ... Батьки хочуть бачити її здоровою, розумною, сильною. У перші шість років життя фізичне виховання є основою всебічного розвитку дитини. Тому основним обов’язком педагогічного колективу нашого дошкільного закладу є створення системи фізичного виховання дітей.

Мета оздоровчої роботи в дитячому садку - збереження і зміцнення фізичного і психічного здоров'я дітей, вдосконалення їх фізичного розвитку. У систему оздоровчої роботи в дитячому саду входять: створення умов, що сприяють фізичному розвитку організму, організація раціональної рухової активності дітей.

Фізкультурно-оздоровча робота в ДНЗ здійснюється під безпосереднім керівництвом вихователів за методикою Е. С. Вільчковського .

В дошкільному закладі облаштований фізкультурний зал, в якому достатня кількість спортивного обладнання та інвентарю, нетрадиційного обладнання. Кожного дня там проводиться ранкова гімнастика для усіх вікових груп і фізкультурні заняття згідно розкладу.

Велика увага приділяється загартуванню дитячого організмуПедагоги використовують різноманітні методи оздоровлення дітей: точковий масаж, ходьбу подоріжках здоров’я, повітряні ванни, полоскання горла та ротової порожнини, обливання ніг водою контрастних температур в літній період, достатнє перебування дітей на свіжому повітрі.

Цікаво проводяться фізкультурні свята, розваги, Дні здоров’я під час яких дошкільники , педагоги, батьки спільно зміцнюють своє здоров’я, розуміють його цінність, вчаться здоровому способу життя, весело змагаються та перемагають.

На території ДНЗ облаштований спортивний майданчик для ігор та занять фізкультурою на повітрі, який має баскетбольні щити, бігові доріжки, дуги, гімнастичні стінки тощо.

В усіх вікових групах є спортивні куточки, обладнані необхідним фізкультурним інвентарем (м’ячами, кеглями, скакалками, обручами, мішечками з піском, іншим).

Одним із напрямків педагогічної роботи є привернення уваги дошкільників до власного здоров’я, навчання берегти його, доглядати за своєю зовнішністю, бажати зростати   здоровими. Ми переконані ,що це можливо тільки при єдності вимог здорового способу життя в родині і в дитячому садку.

 

Пам ятка Користь рухливих ігор.docx
Microsoft Word Document 90.8 KB